https://korsea.pl

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE DOSKONALĄCE

Szkolenia żeglarskie doskonalące

Jezioro Zegrzyńskie

Zapraszamy na szkolenia żeglarskie doskonalące. Mogą to być manewry portowe, przygotowanie do regat lub każdy inny element szkolenia żeglarskiego. To wszystko robimy zgodnie z Twoimi potrzebami. Terminy i miejsca do indywidualnego uzgodnienia. Możesz dodatkowo zabrać na jacht dwie osoby towarzyszące. Zapisz się on-line lub przez formularz na dole strony. 

Kontakt:
szkolenie@korsea.pl
tel. +48 570 353 171

Możesz też użyć formularza tutaj >>>

Cena za 8 godzin szkolenia – 800zł

Cena za 4 godziny szkolenia – 400zł

Więcej informacji

Na nasze szkolenie doskonalące szczególnie zapraszamy osoby które:
– chciałyby podnieść swoje umiejętności żeglarskie,
– posiadają patent żeglarza jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności praktyczne,
– mają w planie  swój pierwszy rejs z własną załogą,
– pływały tylko w załodze.

Doskonalenie manewrowania jachtem motorowym i nauka nowych umiejętności

Uczestnicy szkoleń żeglarskich, doskonalących ustalają  z instruktorem swoje potrzeby w zakresie szkolenia określonych manewrów i na tej podstawie  tworzony jest szczegółowy plan szkolenia doskonalącego na jachcie. Nasi instruktorzy mogą również przeprowadzić takie szkolenie na wskazanym przez Ciebie jachcie żaglowym.

Dla kogo szkolenie żeglarskie doskonalące?

Szkolenia żeglarskie doskonalące, indywidualne techniki manewrowe pod żaglami i na silniku  przeznaczone są dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności żeglarskie. Chcesz sobie przypomnieć jak samodzielne, swobodnie i pewnie prowadzić jacht żaglowy pod żaglami oraz na silniku. Każdy może doskonalić wybrany przez siebie, uzgodniony wcześniej z instruktorem element. Nasi instruktorzy pomogą Ci opanować wszystkie te elementy sztuki żeglarskiej.

Nasi instruktorzy prowadzą także szkolenia na Twoim jachcie i w miejscu i terminie wybranym przez Ciebie. Na Twoje życzenie przygotujemy takie szkolenie według Twoich potrzeb.

Program szkolenia

Program szkolenia doskonalącego przygotowujemy  są z myślą o osobach posiadających już patent i pragnących odświeżyć i usystematyzować swoja wiedzę i umiejętności manewrowania jachtem żaglowym. Szkolenie żeglarskie skupia się na opanowaniu wymaganych elementów i zdobycie umiejętności, a po pewnym czasie, gdy chcesz popływać innym, czasami większym jachtem, okazuje się, że tę wiedzę przydałoby się odświeżyć i  poczuć się pewniej za sterem. Czasami warto dodatkowo poćwiczyć manewry przy silnym wietrze i ograniczonych miejscach w małych portach. Przećwiczymy to abyś poczuł się pewniej. Masz wybór!

Cennik szkoleń doskonalących

800zł – szkolenie 8 godzinne (całodniowe) na jachcie kabinowym
400zł – szkolenie 4 godzinne (pół dnia) na jachcie kabinowym

Uwaga! Możesz zabrać na jacht dwie osoby towarzyszące

Cena zwiera:
Jacht żaglowy z silnikiem zaburtowym i opiekę instruktora. Cena zajęć nie zależy od liczby osób na jachcie. Dzień szkoleniowy to 8 godzin zegarowych zgodnie z ustaleniami. Pół dnia szkoleniowego to 4 godziny zegarowe.

Cena nie zawiera:
Zakwaterowania, wyżywienia, transportu.

PROPOZYCJA DLA CIEBIE

4 godziny szkolenia – 400zł

8 godzin szkolenia – 800zł

Kontakt z nami

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. +48 570353171
mail: szkolenie@korsea.pl

Możesz też skorzystać z formularza poniżej.

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping