https://korsea.pl

Czartery Zegrze

Czarter jachtu Tango 780 Sport

Tango 780 Sport to jacht regatowo-turystyczny. Ta sprawdzona konstrukcja została zbudowana z myślą o całej rzeszy żeglarzy ceniących sobie zarówno wygodę żeglowania jak i własności nautyczne. Obszerny kokpit, mieszczący sześcioro dorosłych osób, plus przestronna kabina to nie jedyne zalety tego jachtu.

Poza materacami, oferowane przez nas Tango 780 nie posiada wyposażenia hotelowego i kambuzowego typu butla gazowa, naczynia, inny sprzęt turystyczny, jak również brak jest oświetlenia wnętrza. Odnowiony w kwietniu 2017.

Dodatkowe parametry:
Ciężar: 1 300 kg (balast 300 kg)
Silnik: przyczepny, 4-suw, Mercury (z zewnętrznym zbiornikiem paliwa)
Kategoria:
Projektant: Andrzej Skrzat.

Cennik czarteru jachtu TANGO 780 Sport na Zalewie Zegrzyńskim

Tydzień od poniedziałku do niedzieli (7 dni) – 2500zł

Czartery w dni robocze od poniedziałku do piątku:

czarter jednodniowy– 300zł

czarter na pół dnia (4 godz.) – 250zł

Czartery w weekendy i dni świąteczne:

dzień – 400zł

½ dnia – 300zł

weekend (2 dni) – 800zł

Kaucja – 500zł

Informacje dodatkowe

Sprzątanie jachtu (jeśli czarterobiorca nie posprzątał we własnym zakresie) – 100 zł

Klarownie jachtu (jeśli czarterobiorca nie posprzątał we własnym zakresie) – 100 zł

Sprzątanie jachtu z klarowaniem – 200 zł

Zwierzaki na pokładzie sprzątanie dodatkowo płatne z góry obligatoryjnie 150 zł.

Jacht odbieramy i oddajemy w Porcie Pilawa w Nieporęcie lub w wyjątkowych sytuacjach w innym miejscu uzgodnionym lub wskazanym przez KORSEA.

W weekendy i Święta czarter odbywa się w godzinach od 10.00 do 18.00 (wydanie jachtu od godz. 9.00). Od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00

Czarter ½ dnia w weekendy 4 godziny: a) pierwsza połowa dnia jacht należy odebrać pomiędzy godziną 9.00 a 10.00 i zwrócić sklarowanym i czystym najpóźniej do godziny 14.00.

Druga połowa dnia odbiór o godzinie 14.00 zwrot sklarowanego i czystego jachtu do godziny 18.00.

Istniej możliwość czarteru jachtu po pracy 3 godziny od poniedziałku do piątku od 17.00 do 20.00 (od 1.05. do 31.09).

W przypadku czarteru w innej konfiguracji dni niż zawarte w cenniku, zapraszamy do kontaktu w celu ustaleń indywidualnych.

Umowa czarteru

Tutaj >>> możesz przeczytać naszą umowę czarteru. Pobrać ją i wydrukować. Usprawni to cały proces wydawania jachtu w porcie.

Trasa dojazdu

Tutaj znajdziesz trasę dojazdu >>>

Kontakt z nami

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. +48 570353171
mail: darek@korsea.pl

Możesz też skorzystać z formularza poniżej.

Galeria

Ogólne zasady czarteru jachtu

Czarter jachtu o długości powyżej 7,5m wymaga od osoby sterującej jachtem min. patentu żeglarza jachtowego.

Czarter jachtu żaglowego na Jeziorze Zegrzyńskim – odbieramy go z pełnym zbiornikiem paliwa. Zbiornik paliwa w silniku żaglówki jest w cenie.

Prosimy o wchodzenie na jacht w miękkim obuwiu nie uszkadzającym laminatu.

Podczas czarteru zachowujemy wszystkie zasady dotyczące bezpieczeństwa na wodzie. Na jachcie znajdują się środki ratunkowe, które powinny być wykorzystywane w razie potrzeby przez załogę. Pływanie jachtem na Zalewie Zegrzyńskim wymaga stosowania się do przepisów obowiązujących na tym akwenie.

Nie wypływamy z portu przy sile wiatru równej i większej niż 5 w skali Beauforta. Jeśli istnieje zagrożenie, że wystąpi załamanie pogody lub sztorm jacht powinien pozostać w porcie do momentu upewnienia się, że żegluga jest bezpieczna.

W przypadku zaistnienia zagrożenia pogodowego oraz możliwości, że wystąpi sztorm grupa pod przewodnictwem kapitana, sternika powinna jak najszybciej dotrzeć do portu macierzystego, innego najbliższego portu lub do możliwie najbezpieczniejszego miejsca na Jeziorze Zegrzyńskim.

Nie wypływamy jachtem poza obszar akwenu czarteru na Jeziorze Zegrzyńskim czyli poza mosty na Narwi oraz nie wpływamy na rzekę Bug i Rządza.

Zdając jacht żaglowy lub jacht motorowy oddajemy go czystym w takim stanie w jakim otrzymaliśmy. W przypadku zwrotu nie sprzątniętego/lub niesklarowanego jachtu pobieramy opłatę zgodnie z cennikiem:

    – sprzątanie jachtu 100 zł

    – klarowanie jachtu 100 zł

    – sprzątanie i klarowanie jachtu 200 zł

Procedura rezerwacji

Termin czarteru łódki uzgadniamy telefonicznie lub przez e-mail.

Rezerwacji można dokonać na dwa sposoby:
telefonicznie: dzwoniąc pod nr tel. 570353171
e-mailowo: pisząc na adres: darek@korsea.pl
Preferujemy kontakt telefoniczny. Na maile może się zdarzyć, że odpowiemy z opóźnieniem.

Otrzymujemy potwierdzenie wstępnej rezerwacji ważnej 1 godz.

Robimy przelew na 30% wartości czarteru lub inną ustaloną kwotę linkiem przesłanym z naszego biura lub na konto nr:        i wysyłamy potwierdzenie przelewu na e-mail: darek@korsea.pl . W e-mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska wraz z kontaktowym numerem telefonu, daty czarteru oraz ewentualnych uwag, np. ilość kamizelek dla dzieci i w jakim są wieku.

Po przesłaniu powyższych informacji wraz z potwierdzeniem przelewu, w odpowiedzi otrzymujemy potwierdzenie czarteru wraz z niezbędnymi informacjami. Jacht został zarezerwowany. Bardzo usprawni i skróci do minimum wydanie jachtu jeśli ściągniemy umowę. Po ściągnięciu drukujemy umowę, uzupełniamy dane wraz z uzgodnionym terminem i ceną czarteru. Możemy wysłać skan na e-mail: darek@korsea.pl, jeśli nie mamy takiej możliwości, umowę zabieramy ze sobą.

Jeśli nie mamy możliwości wydrukowania umowy, uzupełnimy ją na miejscu.Kaucja zwrotna za jacht pobierana jest w gotówce pierwszego dnia czarteru, a rozliczana w dniu kiedy kończy się wynajem łodzi.

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping