https://korsea.pl

PROCEDURY COVID

W związku z nadzwyczajną sytuacją dotyczącą epidemii COVID-19 wszelkie działania wynikające z przeprowadzania egzaminów na uprawnienia motorowodne będą realizowane z zachowaniem szczególnych wymogów sanitarnych. Wprowadzone one zostały w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ww. aktywności i wynikają one bezpośrednio z obowiązujących przepisów oraz racjonalnego zachowania w obecnej sytuacji (zalecenia dot. zachowania dystansu społecznego, dopuszczalnej  określonej ilości osób, konieczność zasłonięcia ust i nosa, dezynfekcji rąk etc.).

Procedury wdrożone przez KORSEA Akademia Żeglarska i Motorowodna w miejscu przeprowadzania egzaminów (zwanym dalej: Akademią) obejmują co następuje:

 1. Akademia zapewni dostęp do środków dezynfekujących, zarówno w pomieszczeniu, w którym będzie przeprowadzany egzamin jak i na jednostkach pływających.
 2. Akademia zapewni taką organizację sali egzaminacyjnej, aby były zachowane zasady dystansu społecznego – stoliki jednoosobowe, odległość pomiędzy osobami nie mniejsza niż 2 m.
 3. Powierzchnie, które mogą być dotykane przez uczestników egzaminu (klamki, stoliki, krzesła, elementy wyposażenia jednostek pływających itp.) będą dezynfekowane przed rozpoczęciem egzaminu przez każdą kolejną grupę uczestników szkolenia/egzaminu/rejsu.
 4. Po każdym dniu szkolenia lub egzaminowania sala egzaminacyjna będzie dezynfekowana przy użyciu generatora ozonu a następnie wietrzona.
 5. Osoba wchodząca na teren Akademii zobowiązuje się przez cały czas przebywania na terenie ośrodka używać osobistych środków ochrony (m.in. maseczki, rękawiczki) stosownie do aktualnie obowiązujących przepisów w tym zakresie. Wyjątek stanowi wyłącznie procedura potwierdzenia mojej tożsamości. Odbędzie się ona w miejscu wskazanym przez pracownika Akademii, uwzględniając szczególne środki ostrożności.
 6. Na teren ośrodka może wejść wyłącznie osoba z wyznaczonym terminem egzaminu.
 7. Każda osoba wchodząca na teren ośrodka musi posiadać własną maseczkę ochronną zasłaniającą usta i nos. Odsłonięcie twarzy nastąpi tylko w przypadku konieczności potwierdzenia tożsamości osoby, w miejscu wskazanym przez pracownika Akademii i zgodnie z procedurą uwzględniającą szczególne środki ostrożności
 8. Osoba wchodząca na teren Akademii zgadza się na pomiar temperatury ciała termometrem bezdotykowym. W przypadku podwyższonej temperatury (powyżej 37 stopni Celcjusza), osoba nie zostanie dopuszczona do szkolenia/egzaminu/rejsu.
 9. Osoba wchodząca na teren Akademii zobowiązana jest do poddania się dezynfekcji dłoni płynem dezynfekującym oraz powtórzenie tej czynności w każdej wskazanej przez pracownika Akademii strefie i noszenia rękawiczek ochronnych.
 10. Osoby przebywające na terenie Akademii zobowiązane są do przebywania w miejscach wyznaczonych, korzystania wyłącznie z wyznaczonych ciągów komunikacyjnych i zachowania norm odległości między poszczególnymi osobami.
 11. Wszelkie informacje i wytyczne dotyczące zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa przekaże pracownik Akademii przed rozpoczęciem szkolenia/egzaminu/rejsu.

Do pobrania i podpisania oświadczenie uczestnika

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping