https://korsea.pl

EVENTY ŻEGLARSKIE

Doskonała forma integracji i motywacji

Woda i wiatr  Załoga i jacht Żagle

Kwintesencja przygody

EVENTY  W STYLU ŻEGLARSKIM

Event żeglarski to świetny sposób na rozwój Twojej firmy lub organizacji. W rozwoju firmy kluczowe znaczenie mają ludzie. W organizacji takiego spotkania głównym celem będzie integracja i motywacja kluczowych dla Twojego biznesu ludzi. Wspólnie będziemy w tym celu ich nagradzać, integrować i motywować. Pomożemy Ci tak przygotować spotkanie aby wszystkie cele zostały osiągnięte.
Naszą ambicją jest przygotowanie eventu, który idealnie wpasuje się w rozwój Twojej firmy.
Mamy przygotowane gotowe scenariusze, które wspólnie dopasujemy do potrzeb organizacji takiej jak Twoja.
Możemy to zrobić na wiele sposobów: regaty, wspólne rejsy,  szkolenia lub spotkania integracyjne.

Zapraszamy do świata żeglarzy!

Charakter imprezy

Żeglarstwo to najczęściej praca zespołowa. Idealnie sprawdza się w budowaniu zespołu. Aby móc żeglować koniecznie trzeba poznać podstawy a to wymaga współdziałania całej załogi. Liczy się zaangażowanie, chęć współpracy i współdziałanie wszystkich członków załogi. W czasie eventu uczestnicy poznają podstawy żeglarstwa, nauczą się pracy w załodze.  Scenariusz zajęć napiszemy pod potrzeby Twojej organizacji i ludzi dla których jest ważne współdziałanie dla jej rozwoju.

W każdym z nas pojawia się czasami chęć rywalizacji. Proponujemy zabawę w postaci regat w przyjaznej formule dla wszystkich uczestników eventu. Nasze jachty razem ze sternikami pozwolą Twoim współpracownikom sprawdzić się w pracy zespołowej w innej formule. Oczywiście to jest zabawa, ale czy dla każdego. Można na wielu ludzi spojrzeć z innej perspektywy. Dostrzec potencjał i możliwości rozwoju. Polecamy szczególnie taką formę organizacji eventu.

Żeglarstwo pozwala również na relaksujące pływanie i nawiązanie bliższych relacji z współpracownikami. Mała przestrzeń na jachcie, powoduje że uczestnicy muszą się bliżej integrować. Proponujemy eventy rejsowe jedno lub wielodniowe. Na różnych akwenach  takich jak: Mazury, Jezior Zegrzyńskie i akweny morskie w dowolnej lokalizacji na świecie. Szczególnie dobrze sprawdzają się takie rejsy gdy potrzebna jest większa integracja wśród członków Twojej organizacji.

Dodatkowe  atrakcje

Pływanie kajakiem jest dla każdego, nawet jeśli nie umiesz pływać to wystarczy założyć kamizelkę ratunkową i przygoda czeka. Pływanie może dostarczyć wielu emocji, a wysiłek włożony w wiosłowanie wynagrodzi bliski kontakt z naturą.  Można podziwiać okolicę z nietypowej, wodnej perspektywy. Możemy przygotować trasę i zorganizować emocjonujące zawody kajakowe.

To relaksujący odpoczynek na wodzie. Razem z możecie się skupić się wyłącznie na niesamowitych widokach, a szum wody wpłynie uspokajająco. Piękne chwile, spędzone razem z pewnością zostaną w waszej pamięci na długo. Warto wyłączyć i telefon, zapomnieć o pracy, problemach i trudnościach dnia codziennego. Skup się na przyrodzie i ciesz się chwilą.

To propozycja niecodzienną rozrywkę dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek.  Co wyjdzie, gdy połączymy kajakarstwo z deską surfingową? Dawka emocji, którą koniecznie musisz zaznać. Deski SUP stają się z każdym sezonem coraz popularniejsze i trudno się temu dziwić – nie bez powodu SUP (Stand Up Paddleboarding) jest uznawany za najłatwiejszy sport wodny, który może uprawiać praktycznie każdy.

Możesz dodać elementy motorowodne

Wybrane dodatkowe możliwości

Ognisko

Siatkówka plażowa

Pokazy barmańskie

Quady

Impreza z DJ

Kontakt z nami

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. +48 570353171
mail: eventy@korsea.pl

Możesz też skorzystać z formularza poniżej.

Gwarantujemy

Emocje dla wszystkich

Żeglarstwo to wspaniałą forma aktywności na świeżym powietrzu. Każdy uczestnik eventu aktywnie bierze udział w zabawie.

Integrację dla zespołu

teamwork

Żeglarstwo to przede wszystkim praca zespołowa. Każdy członek załogi jachtu ma określone zadania, które razem tworzą okazję do integracji

Dobrą zabawę

Dbamy o to aby na naszych eventach wszyscy się dobrze bawili. Aktywność na wodzie, jacht, wiatr i słońce to gwarancja, że będzie dużo frajdy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa. Dla nas to nie jest frazes. Na każdym etapie imprezy dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Dodatkowe informacje

Przykładowa agenda eventu żeglarskiego

To jest przykładowa propozycja. Ostateczny przebieg imprezy ustalimy wspólnie. Szczegóły wydarzenia zostaną opisane w zawartej umowie.

Regaty jachtów kabinowych

Odprawa uczestników. Przygotowanie teoretyczne

Wszystko co muszą wiedzieć uczestnicy przed rozpoczęciem regat. Omówione zostają zasady przebiegu i organizacji regat, w tym również najważniejsze przepisy regatowe. Nie zabraknie również omówienia trasy. Zwracamy również uwagę uczestnikom, że każdy członek załogi na jachcie bierze aktywny udział w obsłudze i sterowaniu jachtem

Podział na załogi. Przydzielenie jachtów i sterników

Uczestnicy są podzieleni na załogi. Najczęściej robimy to poprzez losowanie. Jest to najlepsze rozwiązanie. Załogi integrują się w czasie regat. Element losowości jest istotny, ponieważ daje możliwość bliższego poznania innych członków ekipy. Przydzielony do jachtu sternik – instruktor ma za zadanie opiekować się swoją załogą i dbać o bezpieczeństwo.

Ostatnie przygotowanie do regat. Szkolenie praktyczne na jachtach

Uczestnicy przygotowują się do regat. Każdy zakłada kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną. To bardzo istotne. Ważnym elementem jest również zapoznanie się z jachtem. Nasz sternik zademonstruje każdemu uczestnikowi wszystkie elementy wyposażenia oraz zasady ich obsługi. Wszyscy uczestniczą w szkoleniu z zasad bezpieczeństwa.

Start regat. Blok pierwszych 2-4 wyścigów

Załogi zapoznają się z zasadami obowiązującymi w czasie przeprowadzania wyścigów regatowych. Ostatnim elementem przygotowań do regat jest zapoznanie się z wcześniej wytyczoną trasą. Na znak sędziego z komisji regatowej, załogi rozpoczynają realizację. W zależności od warunków wietrznych przeprowadzonych zostaje od 2 do 4 wyścigów.

Przerwa. Lunch w formie bufetu

Przerwa jest przeznaczona na spożycie posiłku. Ważnym elementem będzie również ustalenie strategii poszczególnych załóg na następny etap regat, na kolejne wyścigi. Nasi sternicy będą motywować uczestników eventu do jeszcze lepszej pracy zespołowej.

Dalszy ciąg regat. Blok kolejnych 2-4 wyścigów

Załogi bogatsze o doświadczenia z pierwszego etapu regat przystępują do dalszej rywalizacji. To będzie najciekawszy moment całej imprezy. Zbudowane już zespoły z załóg jachtów pod kierunkiem skipera, nabrały doświadczenia i zdobyły umiejętności. Rywalizacja przenosi się na wyższy poziom.

Zakończenie regat. Podsumowanie, wręczenie medali

Kończymy regaty. Zabawa z elementami rywalizacji, a przede wszystkim integracja i współpraca przyniosła efekty. Wszyscy uczestnicy są zwycięzcami.  Komisja sędziowska, sumuje punkty każdej z załóg za miejsca w kolejnych wyścigach. Na podium mieszczą się tylko trzy załogi, które otrzymują medale. Gratulacje dla najlepszych.

Zakończenie eventu. Rejs, ognisko lub wyjazd uczestników

Na zakończenie proponujemy różnorodne formy spędzenia czasu. Może to być relaksujący rejs po jeziorze, już bez rywalizacji. Może to być ognisko  z pieczeniem kiełbasek i śpiewaniem szant przy akompaniamencie gitary. Sposób zakończenia eventu ustalimy razem. Każdy uczestnik otrzymuje od nas upominek. Do zobaczenia na wodzie.

Korsea

Dlaczego z nami?

Eventy żeglarskie  to jeden z najlepszych sposób na integrację i budowanie zespołu. Celem naszych imprez jest budowanie pozytywnych emocji. Tak planujemy imprezy eventowe, aby wszyscy uczestnicy mieli poczucie uczestniczenia w dobrej zabawie. Organizujemy imprezy żeglarskie dla firm i grup z całej Polski, Nasze wydarzenia żeglarskie to aktywność z żaglami w tle z odrobiną rywalizacji i edukacji żeglarskiej. Rejsy żeglarskie, regaty czy inne formy wodniackie organizujemy na Jeziorze Zegrzyński,  Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, Bałtyku ale również na akwenach całego świata. Głównym naszym celem jest integracja, szkolenie, relaks i motywacja. Stworzyliśmy dla Ciebie kompleksową żeglarską ofertę żeglarską

Umowa

Nasza współpraca polega wspólnym uzgodnieniu i spisaniu wszystkich elementów eventu. Do każdej imprezy przygotowujemy indywidualną umowę w której opisujemy szczegóły ważne dla obu stron.

Kosztorys

Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, analizujemy również szczegółowo kosztorys imprezy. Uwzględniając możliwości liczymy korzyści i koszty. Szukamy optymalnych rozwiązań dopasowanych do Twoich oczekiwań.

Gwarancja jakości

Olbrzymią uwagę przywiązujemy do jakości. Doskonała organizacja, komunikacja i wspólna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Jakość mierzymy zadowoleniem każdego uczestnika naszych eventów

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping