https://korsea.pl

 Imprezy integracyjne i eventy dla firm

 Integracja

Adrenalina

 Motywacja

Korsea

EVENTY MOTOROWODNE I ŻEGLARSKIE
DLA TWOJEJ ORGANIZACJI

Jeśli masz plan rozwijać firmę, integrować i motywować pracowników, utrzymywać świetne relacje z klientami, nagradzać i inspirować najlepszych współpracowników to nasze eventy są dla Twojej firmy idealnym rozwiązaniem. Jakikolwiek wybierzesz cel dla takiego spotkania, my pomożemy Ci w skutecznej realizacji. Dzień spędzony na wodzie w formie: rejsów, regat, szkoleń lub miłej zabawy przygotujemy idealnie pod potrzeby Twojej organizacji.

EVENTY ŻEGLARSKIE

Doskonała forma integracji i motywacji

Korsea event

Eventy żeglarskie to doskonały sposób na wspólną integrację, spotkanie motywacyjne lub wspólną zabawę na wodzie. Nie zabraknie przy tym emocji i adrenaliny. Jeśli chcesz motywować i nagradzać kluczowych dla Twojego sukcesu ludzi to ta propozycja jest dla Ciebie.

Organizujemy imprezy zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Dobierzemy formy aktywności i atrakcje na wodzie dla grup, rodzin i współpracowników.

Forma eventu może mieć charakter regat jachtami otwarto pokładowymi lub kabinowymi, rejsów lub szkoleń żeglarskich. Możesz dowolnie konfigurować imprezę zgodnie z twoimi potrzebami.

Charakter eventu żeglarskiego

Eventy żeglarskie stanowią idealną propozycję na imprezę firmową. Prezentujemy przykłady charakteru w jakim możemy przygotować imprezę. Event możesz dowolnie zestawić z dowolnych atrakcji dostępnych z naszych propozycji, możesz też sam coś zaproponować. Możemy również dołączyć inne elementy np. motorowodne.

Podstawowe szkolenie Żeglarskie ABC może być doskonałą propozycją dla uczestników imprezy nie potrafiących pływać jachtem. Dla tych którzy mają patenty, proponujemy szkolenie doskonalące

Regaty mogą być idealnym rozwiązaniem dla budowania zespołu, integracji i motywacji. Wszystko w jednym. Załogi  integrują się i jednocześnie rywalizują. Przy jednej okazji można osiągnąć wiele celów.

Wspaniałym rozwiązaniem na spotkanie integracyjne może być rejs jachtem. Czy to będzie rejs jednodniowy czy nawet tygodniowy to zawsze jest możliwość integracji i poznawania się bliżej. Przygoda na rejsie to niezapomniane przeżycie

Inne dodatkowe atrakcje

EVENTY MOTOROWODNE

Doskonałe połączenie motywacji i zabawy

Eventy motorowodne to doskonały sposób na wspólną integrację, spotkanie motywacyjne lub wspólną zabawę na wodzie. Nie zabraknie przy tym emocji i adrenaliny. Jeśli chcesz motywować i nagradzać kluczowych dla Twojego sukcesu ludzi to ta propozycja jest dla Ciebie.

Forma eventu może mieć charakter rejsu szybkimi łodziami, zabawy na skuterach wodnych, holowania uczestników na bananie, holowania narciarza wodnego. Mamy również gotowy scenariusz na szkolenie na patent motorowodny w czasie imprezy. Możesz dowolnie konfigurować imprezę zgodnie z twoimi potrzebami.

Charakter eventu motorowodnego

Imprezę motorowodną na wodzie możemy zorganizować w dowolnej wybranej przez Ciebie formie. Prezentujemy tylko niektóre propozycje. Event możesz dowolnie zestawić z dowolnych atrakcji dostępnych z naszych propozycji lub możesz też przedstawić nam swoje życzenia. Przygotujemy indywidualną ofertę. Możemy też dołączyć inne elementy np. żeglarskie.

Korsea akademia motorowodna i żeglarska

Szkolenie na patent sternika motorowodnego organizujemy dla uczestników eventów. Przy okazji spotkania integracyjnego to może być dodatkowy bonus dla wszystkich chętnych uczestników. Dla chętnych rejsy szybkimi jachtami motorowymi.

Patent motorowodny

Adrenalina i zabawa. Nic nie może zastąpić w tej dziedzinie skuterów wodnych. Duże prędkości i ewolucje na wodzie spodobają się każdemu. Dla osób nie posiadających patentów zapewniamy pływanie z sternikiem. Do tego pływanie szybkimi RIB-ami.

Rejsy szybkimi jachtami motorowodnymi to przednia zabawa dla wszystkich. Również dla tych co nie przepadają za motorówkami. Nasi sternicy udowodnią, że takie rejsy są świetną przygodą. Dla odważnych możliwość wypróbowania swoich sił na narta wodnych.

Inne dodatkowe atrakcje

Kontakt z nami

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. +48 570353171
mail: eventy@korsea.pl

Możesz też skorzystać z formularza poniżej.

Nasze eventy to

INTEGRACJA

Nasze imprezy integracyjne to idealna forma integracji dla ludzi z Twojej organizacji. Wspólnie spędzony dzień na wodzie to idealna okazja do bliższego poznania się wszystkich uczestników eventu.

MOTYWACJA

Udział w evencie może być doskonałym sposobem na motywację Twoich współpracowników. Twój biznes opiera się na ludziach. Możesz ich nagradzać i motywować korzystając z możliwości jakie daje impreza na wodzie.

ZABAWA

Organizujemy eventy w taki sposób, aby każdy mógł uczestniczyć w wybranych formach aktywności na wodzie. Robimy to tak aby wszyscy się dobrze bawili. Nie może być nudy. Nasze eventy to przede wszystkim dobra zabawa.

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping