https://korsea.pl

REGULAMIN ZAKUPU I WYKORZYSTANIA VOUCHERÓW

1.Zakup voucherów KORSEA.

1.1.Nabywca wraz z zakupem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.

1.2.Vouchery są jednorazowe i są przypisane do osoby.

1.3.Vouchery korsea.pl służą tylko i wyłącznie do opłacania należności za kursy i szkolenia prowadzone przez korsea.pl.

1.4.Zakup vouchera odbywa się poprzez system zakupowy online na stronie korsea.pl, zgłoszenie e-mailowe oraz wpłatę odpowiedniej kwoty na konto wskazane przez korsea.pl, możliwe jest także osobiste nabycie bonów w biurze korsea.pl oraz zapłata gotówkową w biurze.

1.5.Zamówione i opłacone vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę.

1.6.Z płatności voucherami nie wydaje się reszty w gotówce.

1.7.Każdy voucher będzie przez Organizatora sprawdzany pod względem autentyczności i w przypadku zasadnych wątpliwości może być nieuznany przez Organizatora. W celu ułatwienia identyfikacji zaleca się podanie nazwiska obdarowanego w tytule przelewu za voucher.

1.8.Vouchery ważne są do dnia 31 grudnia 2023 roku, przy czym liczy się data realizacji vouchera (złożenie zamówienia na szkolenie i opłacenie go bonem), a nie data szkolenia.

1.9.Voucher, za zgodą sprzedającego korsea.pl może zostać przepisany na inną osobę.

1.10.Akademia Żeglarska i Motorowodna KORSEA, zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw Nabywców. Wszelkie zmiany treści Regulaminu będą na bieżąco aktualizowane i udostępniane na stronie internetowej korsea.pl.

2.Zasady realizacji zakupionych voucherów:

2.1.Voucher dotyczący konkretnego szkolenia lub rejsu może być wykorzystany w dowolnym miejscu i terminie z listy miejsc i terminów umieszczonych na stronie korsea.pl. Voucher upoważnia do wykorzystania w terminie indywidualnym o ile nie jest to wyraźnie określone w treści Vouchera

2.2.Nabywca wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.

2.3.W przypadku jeśli osoba obdarowana Voucherem nie spełnia wymogów udziału w kursie, istnieje możliwość przekazania Vouchera osobie trzeciej spełniającej te wymagania. Przekazanie vouchera może nastąpić po wcześniejszym poinformowaniu Akademia Żeglarska i Motorowodna KORSEA.

2.4.Posiadacz Vouchera przekazując go osobie trzeciej, zobowiązany jest do poinformowania kolejnego posiadacza o zasadach wykorzystania, określonych w niniejszym regulaminie oraz miejscu i czasie jego możliwej realizacji.

2.5.Akademia Żeglarska i Motorowodna KORSEA może odmówić realizacji Vouchera w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności Vouchera lub istnieją przesłanki, że doszło do złamania niniejszego regulaminu.

2.6.Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń lub napisz:
telefon: Darek +48 570 353 171
 
Możesz też użyć formularza znajdującego się niżej.
Voucher na kurs patent sternika motorowodnego

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji użyj formularza

Korsea

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping