https://korsea.pl

VOUCHER ŻEGLARSKI

Idealny upominek na każdą okazję

Idealny praktyczny prezent

Voucher podarunkowy

SZKOLENIE ŻEGLARSKIE DOSKONALĄCE

Cena: 800zł – szkolenie 8 godzin

Cena: 400zł – szkolenie 4 godziny

Voucher podarunkowy KORSEA to idealny prezent: ważny do końca 2023r. (możliwe jest przedłużenie terminu ważności), w wersji papierowej lub elektronicznej,oryginalny podarunek,wysyłka: w wersji elektronicznej do druku tego samego dnia na podany adres mailowy,  pakiet podarunkowy kurierem w ciągu 3-5 dni

Opłata za voucher zawiera: jeden dzień szkolenia praktycznego i teoretycznego na jachcie śródlądowym; program szkolenia jest opracowywany w uzgodnieniu z uczestnikiem, opiekę doświadczonych instruktorów;dostęp do materiałów szkoleniowych;ubezpieczenie NNW.

 
Korsea

To też może Cię zainteresować

Voucher na kurs patent sternika motorowodnego

Ważne informacje

Voucher na kurs żeglarski może być pięknym prezentem. Na Twoje życzenie, bez dodatkowych opłat przygotujemy niepowtarzalny upominek.
Voucher może zostać przekazany osobiście lub dostarczony kurierem na wskazany adres. Jeśli obawiasz się, że voucher nie dotrze na czas wysyłamy go również w formacie pdf do samodzielnego wydruku lub przesłania dalej.

Kupując prezent w postaci kursu żeglarskiego otrzymasz od nas:

 • formie elektronicznej voucher imienny w formie elektronicznej dla wybranej przez Ciebie osoby. Termin realizacji – tego samego dnia.
 • pakiet prezentowy  w postaci: podręcznika żeglarskiego i  vouchera.  Wszystko zapakowane w pudełko prezentowe. Termin realizacji od 3 do 7 dni.

Voucher żeglarski przesyłamy pod wskazany adres, do osoby zamawiającej lub bezpośrednio do obdarowanego. Ty decydujesz co ma być napisane na voucherze , my pomożemy i zaproponujemy tekst voucheru. Nie musisz w chwili zamówienia prezentu, określać się, co do terminu i systemu szkolenia żeglarskiego. Osoba, która otrzyma Voucher, musi skontaktować się z Nami w celu ustalenia formy odbycia kursu żeglarskiego na patent żeglarza jachtowego. 

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie

Vouchery

Opis szkolenia doskonalącego dla żeglarzy jachtowych

Uczestnicy szkoleń żeglarskich, doskonalących ustalają  z instruktorem swoje potrzeby w zakresie szkolenia określonych manewrów i na tej podstawie  tworzony jest szczegółowy plan szkolenia doskonalącego na jachcie. Nasi instruktorzy mogą również przeprowadzić takie szkolenie na wskazanym przez Ciebie jachcie żaglowym.

Szkolenia żeglarskie doskonalące, indywidualne techniki manewrowe pod żaglami i na silniku  przeznaczone są dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności żeglarskie. Chcesz sobie przypomnieć jak samodzielne, swobodnie i pewnie prowadzić jacht żaglowy pod żaglami oraz na silniku. Każdy może doskonalić wybrany przez siebie, uzgodniony wcześniej z instruktorem element. Nasi instruktorzy pomogą Ci opanować wszystkie te elementy sztuki żeglarskiej.

Nasi instruktorzy prowadzą także szkolenia na Twoim jachcie i w miejscu i terminie wybranym przez Ciebie. Na Twoje życzenie przygotujemy takie szkolenie według Twoich potrzeb.

Korsea
Regulamin zakupu i wykorzystania vouchera (wyciąg)
  1. Nabywca wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
  2. Użytkownik Vouchera zobowiązany jest do rezerwacji terminu wykorzystania vouchera w Akademii Żeglarskiej KORSEA e-mail: szkolenie@korsea.pl lub tel. 570353171.
  3. Voucher upoważnia do odbycia kursu lub szkolenia z oferty korsea.pl
  4. Termin ważności widnieje na voucherze i dotyczy sezonu żeglarskiego. Możliwość wydłużenia okresu szkolenia jest ustalana indywidualnie.
  5. Vouchery są jednorazowe.
  6. Vouchery są przypisane do osoby.
  7. W przypadku jeśli osoba obdarowana Voucherem nie spełnia wymogów udziału w kursie, istnieje możliwość przekazania Vouchera osobie trzeciej spełniającej te wymagania. Przekazanie vouchera może nastąpić po wcześniejszym poinformowaniu Akademii Żeglarskiej KORSEA.
  8. Posiadacz vouchera przekazując go osobie trzeciej, zobowiązany jest do poinformowania kolejnego posiadacza o zasadach wykorzystania, określonych w niniejszym regulaminie oraz miejscu i czasie jego możliwej realizacji.
  9. Akademia Żeglarska KORSEA może odmówić realizacji vouchera w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności vouchera lub istnieją przesłanki, że doszło do złamania niniejszego regulaminu.
  10. Akademia Żeglarska KORSEA, zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw nabywców.

REZERWACJA VOUCHERA

Kontakt bezpośredni w sprawie rezerwacji vouchera:
Zadzwoń: tel. +48 570 353 171
Mail: darek@korsea.pl

Użyj poniższego formularza do zamówienia vouchera na prezent. Po wysłaniu zgłoszenia czekaj na kontakt z naszej strony. Ustalimy warunki płatności i dostawy zamówionego vouchera.

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping