https://korsea.pl

Voucher szkolenie SRC

 Idealny upominek na każdą okazję

Idealny praktyczny prezent

Voucher szkolenie SRC

Idealny prezent dla żeglarza

Cena: 450zł

Voucher podarunkowy na kurs SRC KORSEA to idealny prezent:
ważny do końca 2024r. (możliwe jest przedłużenie terminu ważności), w wersji papierowej lub elektronicznej,oryginalny podarunek,wysyłka: w wersji elektronicznej do druku tego samego dnia na podany adres mailowy,  pakiet podarunkowy kurierem w ciągu 3-5 dni

Opłata za voucher zawiera:pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do obsługi radia VHF na obszarze morza A1 oraz do egzaminu przed komisją UKE lub ISSA

W cenę kursu nie jest wliczona opłata za egzamin i wydanie certyfikatu: 250zł (egzamin i wydanie zaświadczenia ISSA), 125zł (egzamin i wydanie certyfikatu przez UKE). Voucher szkolenie SRC możesz podarować wszystkim, którzy uprawiają lub chcą uprawiać pasję w postaci żeglarstwa.

Korsea

To też może Cię zainteresować

Ważne informacje o voucher szkolenie SRC

Voucher szkolenie SRC może być pięknym prezentem dla każdego żeglarza. Na Twoje życzenie, bez dodatkowych opłat przygotujemy niepowtarzalny upominek.
Voucher może zostać przekazany osobiście lub dostarczony kurierem na wskazany adres. Jeśli obawiasz się, że voucher nie dotrze na czas wysyłamy go również w formacie pdf do samodzielnego wydruku lub przesłania dalej.

Kupując prezent w postaci vouchera na kurs SRC otrzymasz od nas:

 • formie elektronicznej voucher imienny w formie elektronicznej dla wybranej przez Ciebie osoby. Termin realizacji – tego samego dnia.
 • pakiet prezentowy  w postaci: podręcznika żeglarskiego i  vouchera.  Wszystko zapakowane w pudełko prezentowe. Termin realizacji od 3 do 7 dni.

Voucher kurs SRC przesyłamy pod wskazany adres, do osoby zamawiającej lub bezpośrednio do obdarowanego. Ty decydujesz co ma być napisane na voucherze , my pomożemy i zaproponujemy tekst voucheru. Nie musisz w chwili zamówienia prezentu, określać się, co do terminu i systemu szkolenia żeglarskiego. Osoba, która otrzyma Voucher, musi skontaktować się z Nami w celu ustalenia formy odbycia szkolenia SRC.

Dlaczego voucher szkolenie SRC w KORSEA?

Wszyscy lubimy prezenty dostawać. Niektórzy też lubią prezenty dawać, a my wierzymy, że obdarowywanie prezentami ma moc. Voucher szkolenie SRC to może być super opcja prezentowa dla żeglarzy początkujących, ale też doświadczonych ale nie posiadających jeszcze tego certyfikatu. Certyfikat SRC to dokument, który umożliwia prowadzenie łączności radiowej na morzu ale często jest również niezbędny w czasie odbierania jachtu z czarterowni. Organizujemy szkolenia z łączności radiowej od wielu lat i mamy duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy z tego zakresu. Nasze szkolenia SRC prowadzimy na nowoczesnych radiotelefonach ICOM, nawiasem mówiąc takich samych jak te na egzaminie w UKE. Uczestnicy otrzymują super dawkę wiedzy w postaci materiałów szkoleniowych, dostępu do testów ćwiczeniowych, filmów i spotkań z instruktorami prowadzącymi szkolenie.  Mamy pewność, że voucher szkolenie SRC zostanie dobrze wykorzystany jako prezent i również obdarowany uczestnik będzie zadowolony po kursie na certyfikat SRC.

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie

Opis kursu SRC

Na naszych kursach dla radiooperatorów SRC przedstawiamy wiedzę i umiejętności w zakresie obsługi radiostacji na statku niepodlegającym konwencji SOLAS w obszarze morza A1. Jest to tzw. łączność bliskiego zasięgu. Kursy odbywają się w całej Polsce. Terminy, miejsca i ceny dostępne są w terminarzu szkoleń. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy możliwość odbycia szkolenia w wygodnym dla Ciebie czasie i formule. Masz do wyboru: szkolenia w weekendy, szkolenia popołudniowe od godz. 17.00, szkolenia indywidualne (termin i godzina szkolenia uzgadniana my zgodnie z Twoimi potrzebami) oraz szkolenia dla grup zorganizowanych. Szkolenia dla operatorów łączności bliskiego zasięgu przeprowadzamy na podstawie naszego autorskiego programu.

Korsea
Regulamin zakupu i wykorzystania vouchera (wyciąg)
  1. Nabywca wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
  2. Użytkownik Vouchera zobowiązany jest do rezerwacji terminu wykorzystania vouchera w Akademii Żeglarskiej KORSEA e-mail: szkolenie@korsea.pl lub tel. 570353171.
  3. Voucher upoważnia do odbycia kursu lub szkolenia z oferty korsea.pl
  4. Termin ważności widnieje na voucherze i dotyczy sezonu żeglarskiego. Możliwość wydłużenia okresu szkolenia jest ustalana indywidualnie.
  5. Vouchery są jednorazowe.
  6. Vouchery są przypisane do osoby.
  7. W przypadku jeśli osoba obdarowana Voucherem nie spełnia wymogów udziału w kursie, istnieje możliwość przekazania Vouchera osobie trzeciej spełniającej te wymagania. Przekazanie vouchera może nastąpić po wcześniejszym poinformowaniu Akademii Żeglarskiej KORSEA.
  8. Posiadacz vouchera przekazując go osobie trzeciej, zobowiązany jest do poinformowania kolejnego posiadacza o zasadach wykorzystania, określonych w niniejszym regulaminie oraz miejscu i czasie jego możliwej realizacji.
  9. Akademia Żeglarska KORSEA może odmówić realizacji vouchera w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności vouchera lub istnieją przesłanki, że doszło do złamania niniejszego regulaminu.
  10. Akademia Żeglarska KORSEA, zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw nabywców.

REZERWACJA VOUCHERA

Kontakt bezpośredni w sprawie rezerwacji vouchera:
Zadzwoń: tel. +48 570 353 171
Mail: darek@korsea.pl

Użyj poniższego formularza do zamówienia vouchera na prezent. Po wysłaniu zgłoszenia czekaj na kontakt z naszej strony. Ustalimy warunki płatności i dostawy zamówionego vouchera.

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping