https://korsea.pl

VOUCHER DLA MOTOROWODNIAKA

 Idealny upominek na każdą okazję

UWAGA! Promocja!

Vouchery

Przy zakupie vouchera do 20 stycznia 2024r. obowiązuje cena z 2023r. Oferta dotyczy wszystkich kursów i szkoleń dostępnych w zakupie voucherów!

Ceny z 2023r

Idealny praktyczny prezent

Voucher podarunkowy

SZKOLENIE MOTOROWODNE DOSKONALĄCE

Cena: 800zł

Cena: 600zł

Voucher podarunkowy KORSEA to idealny prezent:
ważny do końca 2023r. (możliwe jest przedłużenie terminu ważności), w wersji papierowej lub elektronicznej,oryginalny podarunek,wysyłka: w wersji elektronicznej do druku tego samego dnia na podany adres mailowy,  pakiet podarunkowy kurierem w ciągu 3-5 dni

Opłata za voucher zawiera: 3 godzinne szkolenie doskonalące na łodzi typu RIB z silnikiem o mocy 140KM; opiekę doświadczonych instruktorów; dostęp do materiałów szkoleniowych;ubezpieczenie NNW. Osoba obdarowana voucherem może zabrać na pokład 2 osoby towarzyszące.

 

Korsea

To też może Cię zainteresować

Ważne informacje

Voucher na szkolenie motorowodne doskonalące może być pięknym prezentem. Na Twoje życzenie, bez dodatkowych opłat przygotujemy niepowtarzalny upominek.
Voucher może zostać przekazany osobiście lub dostarczony kurierem na wskazany adres. Jeśli obawiasz się, że voucher nie dotrze na czas wysyłamy go również w formacie pdf do samodzielnego wydruku lub przesłania dalej.

Kupując prezent w postaci szkolenia motorowodnego doskonalącego otrzymasz od nas:

 • formie elektronicznej voucher imienny w formie elektronicznej dla wybranej przez Ciebie osoby. Termin realizacji – tego samego dnia.
 • pakiet prezentowy  w postaci: podręcznika żeglarskiego i  vouchera.  Wszystko zapakowane w pudełko prezentowe. Termin realizacji od 3 do 7 dni.

Voucher motorowodny przesyłamy pod wskazany adres, do osoby zamawiającej lub bezpośrednio do obdarowanego. Ty decydujesz co ma być napisane na voucherze , my pomożemy i zaproponujemy tekst voucheru. Nie musisz w chwili zamówienia prezentu, określać się, co do terminu i systemu szkolenia żeglarskiego. Osoba, która otrzyma Voucher, musi skontaktować się z Nami w celu ustalenia formy odbycia szkolenia motorowodnego doskonalącego.

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie

Vouchery

Opis szkolenia motorowodnego doskonalącego

Szkolenia doskonalące dedykujemy osobą, które chcą, aby ich umiejętności  weszły na wyższy poziom. Program ustalany jest według Twoich potrzeb. Może być tak, że zrobiłeś kurs motorowodny, masz patent, ale kilka lat nie pływałeś. Może masz potrzebę przećwiczyć manewry portowe. Może chcesz czuć się pewniej, prowadząc jacht. Może kupiłeś duży jacht w Chorwacji i nie masz doświadczenia. Zgodnie z Twoimi potrzebami przeprowadzimy kurs doszkalający. Jeśli kupiłeś jacht motorowy, RIB-a lub skuter możemy zrobić szkolenie na Twoim sprzęcie. Nasi instruktorzy przekażą Ci swoją wiedzę i sprawią, że bez stresu będziesz w stanie bezpiecznie sterować swoją jednostką. Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje potrzeby, możemy przygotować i zrobić każde szkolenie, które może być Ci potrzebne. Miejsce szkolenia, termin oraz program są uzgadniane indywidualnie na podstawie Twoich oczekiwań.Miejsce szkolenia, termin oraz program są uzgadniane indywidualnie na podstawie Twoich oczekiwań.

Korsea

Regulamin zakupu i wykorzystania vouchera (wyciąg)

  1. Nabywca wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
  2. Użytkownik Vouchera zobowiązany jest do rezerwacji terminu wykorzystania vouchera w Akademii Żeglarskiej KORSEA e-mail: szkolenie@korsea.pl lub tel. 570353171.
  3. Voucher upoważnia do odbycia kursu lub szkolenia z oferty korsea.pl
  4. Termin ważności widnieje na voucherze i dotyczy sezonu żeglarskiego. Możliwość wydłużenia okresu szkolenia jest ustalana indywidualnie.
  5. Vouchery są jednorazowe.
  6. Vouchery są przypisane do osoby.
  7. W przypadku jeśli osoba obdarowana Voucherem nie spełnia wymogów udziału w kursie, istnieje możliwość przekazania Vouchera osobie trzeciej spełniającej te wymagania. Przekazanie vouchera może nastąpić po wcześniejszym poinformowaniu Akademii Żeglarskiej KORSEA.
  8. Posiadacz vouchera przekazując go osobie trzeciej, zobowiązany jest do poinformowania kolejnego posiadacza o zasadach wykorzystania, określonych w niniejszym regulaminie oraz miejscu i czasie jego możliwej realizacji.
  9. Akademia Żeglarska KORSEA może odmówić realizacji vouchera w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności vouchera lub istnieją przesłanki, że doszło do złamania niniejszego regulaminu.
  10. Akademia Żeglarska KORSEA, zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw nabywców.

REZERWACJA VOUCHERA

Kontakt bezpośredni w sprawie rezerwacji vouchera:
Zadzwoń: tel. +48 570 353 171
Mail: darek@korsea.pl

Użyj poniższego formularza do zamówienia vouchera na prezent. Po wysłaniu zgłoszenia czekaj na kontakt z naszej strony. Ustalimy warunki płatności i dostawy zamówionego vouchera.

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping