https://korsea.pl

Voucher szkolenie na licencję do holowania narciarza wodnego i innych obiektów

 Idealny upominek na każdą okazję

UWAGA Promocja

Vouchery

Przy zakupie vouchera do 20 stycznia 2024r. obowiązuje cena z 2023r. Oferta dotyczy wszystkich kursów i szkoleń dostępnych w zakupie voucherów!

Ceny z 2023r

Idealny praktyczny prezent

Voucher podarunkowy

KURS NA LICENCJĘ HOLOWANIA NARCIARZA WODNEGO

Cena: 650zł

Cena: 550zł

Voucher podarunkowy KORSEA to idealny prezent:
ważny do końca 2023r. (możliwe jest przedłużenie terminu ważności), w wersji papierowej lub elektronicznej,oryginalny podarunek,wysyłka: w wersji elektronicznej do druku tego samego dnia na podany adres mailowy,  pakiet podarunkowy kurierem w ciągu 3-5 dni

Opłata za voucher zawiera:pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne na licencję do holowania narciarza wodnego i innych obiektów pływających;opiekę doświadczonych instruktorów;dostęp do materiałów szkoleniowych;ubezpieczenie NNW.

W cenę kursu nie jest wliczona opłata za egzamin 250 zł (lub 125 złotych dla uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji) i wydanie patentu 50 zł (25 zł dla uczniów i studentów) – zgodnie z cennikiem PZMiNW.

Korsea

To też może Cię zainteresować

Ważne informacje

Voucher na kurs na licencję do holowania narciarza wodnego może być pięknym prezentem. Na Twoje życzenie, bez dodatkowych opłat przygotujemy niepowtarzalny upominek.
Voucher może zostać przekazany osobiście lub dostarczony kurierem na wskazany adres. Jeśli obawiasz się, że voucher nie dotrze na czas wysyłamy go również w formacie pdf do samodzielnego wydruku lub przesłania dalej.

Kupując prezent w postaci kursu na licencję otrzymasz od nas:

 • formie elektronicznej voucher imienny w formie elektronicznej dla wybranej przez Ciebie osoby. Termin realizacji – tego samego dnia.
 • pakiet prezentowy  w postaci: podręcznika i  vouchera.  Wszystko zapakowane w pudełko prezentowe. Termin realizacji od 3 do 7 dni.

Voucher motorowodny przesyłamy pod wskazany adres, do osoby zamawiającej lub bezpośrednio do obdarowanego. Ty decydujesz co ma być napisane na voucherze , my pomożemy i zaproponujemy tekst voucheru. Nie musisz w chwili zamówienia prezentu, określać się, co do terminu i systemu szkolenia żeglarskiego. Osoba, która otrzyma Voucher, musi skontaktować się z Nami w celu ustalenia formy odbycia kursu żeglarskiego na patent żeglarza jachtowego. 

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie

Vouchery

Opis kursu na licencję do holowania narciarza wodnego i innych obiektów pływających

Szkolenie ma przygotować Cię do samodzielnego holowania jachtem motorowym narciarza wodnego lub innych obiektów pływających. Szkolenie łącznie z egzaminem trwa jeden dzień, ok. 5 godzin. Składa się z części praktycznej i teoretycznej. Jest realizowane na podstawie naszego autorskiego programu szkolenia, przygotowanego w zgodzie z wytycznymi Ministerstwa Sportu. Szkolenie przeprowadzane jest w  soboty. Masz do wyboru kilka terminów w sezonie 2022 Szkolenie prowadzą wyłącznie doświadczeni instruktorzy sportów motorowodnych. Otrzymujesz kompletne materiały szkoleniowe i dostęp do bazy pytań.

Korsea

Regulamin zakupu i wykorzystania vouchera (wyciąg)

  1. Nabywca wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
  2. Użytkownik Vouchera zobowiązany jest do rezerwacji terminu wykorzystania vouchera w Akademii Żeglarskiej KORSEA e-mail: szkolenie@korsea.pl lub tel. 570353171.
  3. Voucher upoważnia do odbycia kursu lub szkolenia z oferty korsea.pl
  4. Termin ważności widnieje na voucherze i dotyczy sezonu żeglarskiego. Możliwość wydłużenia okresu szkolenia jest ustalana indywidualnie.
  5. Vouchery są jednorazowe.
  6. Vouchery są przypisane do osoby.
  7. W przypadku jeśli osoba obdarowana Voucherem nie spełnia wymogów udziału w kursie, istnieje możliwość przekazania Vouchera osobie trzeciej spełniającej te wymagania. Przekazanie vouchera może nastąpić po wcześniejszym poinformowaniu Akademii Żeglarskiej KORSEA.
  8. Posiadacz vouchera przekazując go osobie trzeciej, zobowiązany jest do poinformowania kolejnego posiadacza o zasadach wykorzystania, określonych w niniejszym regulaminie oraz miejscu i czasie jego możliwej realizacji.
  9. Akademia Żeglarska KORSEA może odmówić realizacji vouchera w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności vouchera lub istnieją przesłanki, że doszło do złamania niniejszego regulaminu.
  10. Akademia Żeglarska KORSEA, zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw nabywców.

REZERWACJA VOUCHERA

Kontakt bezpośredni w sprawie rezerwacji vouchera:
Zadzwoń: tel. +48 570 353 171
Mail: darek@korsea.pl

Użyj poniższego formularza do zamówienia vouchera na prezent. Po wysłaniu zgłoszenia czekaj na kontakt z naszej strony. Ustalimy warunki płatności i dostawy zamówionego vouchera.

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping