https://korsea.pl

Kurs na patent sternika motorowodnego Zegrze

Kurs na patent sternika motorowodnego Zegrze

Kurs i egzamin na patent motorowodny

RIB GRAND 580

Kurs na patent sternika motorowodnego Zegrze organizujemy na jeziorze Zegrzyńskim. Szkolenie teoretyczne jest zorganizowane w formie e-learningu z dostępem do materiałów szkoleniowych i bazy pytań testowych. Szkolenie praktyczne odbywa się na jachcie RIB Grand 580 Czekają na Ciebie nasi doświadczeni i profesjonalni instruktorzy. Egzamin po szkoleniu jest przeprowadzany w niedziele o godz. 15.00.
Tu znajdziesz nasz port >>

Kontakt:
szkolenie@korsea.pl
tel. +48 577 612 888 (pon.-pt. w godz. 8.30 – 16.30)

Cena: 490 zł

Więcej informacji o patentach motorowodnych znajdziesz tutaj >>>

Ważne informacje o kurs na patent sternika motorowodnego Zegrze

Informacje o kursie motorowodnym

FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tutaj>>

Informacje ogólne:

– manewrujemy na lekkim i łatwym w prowadzeniu jachcie motorowym – RIB Grand 580
– dzięki platformie e-learning umożliwiamy naukę teorii w wybranym przez Ciebie terminie i miejscu
– szkolenie kończy się egzaminem w miejscu i na jachcie, na którym przeprowadzamy praktykę

Kiedy już zapiszesz się na szkolenie
Po wybraniu terminu kursu i dokonaniu wpłaty uczestnik otrzymuje od nas materiały edukacyjne. Do dnia egzaminu bezpośrednio przypadającego po danym kursie korzysta z filmów, prezentacji oraz przykładowych testów. Jest też zapisany na listę osób odbywających w danym kursie praktykę i przystępujących do kończącego ten kurs egzaminu. Ponieważ od ilości kursantów zależne są nasze dalsze działania organizacyjne, każda zmiana terminu z Państwa wiąże się również z dodatkowymi opłatami (patrz: „Inne opłaty” w zakładce „Koszty”).

Chcesz odbyć indywidualne szkolenie w dogodnym dla Ciebie terminie.
Organizujemy indywidualny kurs na patent motorowodny Zegrze.Skorzystaj ze szkolenia na zamówienie w dogodnym dla siebie czasie w cenie 900 PLN + opłata egzaminacyjna.
Datę zajęć dopasujemy wg indywidualnych preferencji, organizując jednego dnia praktykę i egzamin (dodatkowa opłata ustawowa wysokości 250 PLN lub dla uprawnionych osób ze zniżką 125 PLN).

Patent sternik motorowodny uprawnia do prowadzenia jachtów motorowych:
– po wodach śródlądowych (bez ograniczeń)
– o długości kadłuba do 12 m po wodach morskich wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Korsea akademia motorowodna i żeglarska

Kurs na patent sternika motorowodnego
Jezioro Zegrzyńskie

Jacht motorowy RIB z silnikiem 140 KM

Voucher na kurs patent sternika motorowodnego

Jak wygląda kurs motorowodny

Poniżej znajdziesz komplet informacji o kurs na patent motorowodny Zegrze

Jeśli masz więcej pytań możesz użyć formularza tutaj >>>

Rezerwacja

Ważna informacja:
w trakcie rezerwacji szkolenia określają Państwo swoją preferencję co do daty i godziny szkolenia w wybranym tygodniu. Ostateczny dzień i godzina szkolenia zostanie z Państwem uzgodniona i potwierdzone z 6 dniowym wyprzedzeniem telefonicznie lub mailowo:
szkolenie@korsea.pl
tel. +48 577 612 888 (pon.-pt. w godz. 8.30 – 16.30)

Wszystko co musisz wiedzieć o kursie motorowodnym

Patent sternika motorowodnego daje wiele możliwości pływania jachtami motorowymi a także skuterami wodnymi. Jeśli chcesz go otrzymać musisz zadać egzamin na sternika motorowodnego. Szkolenie nie jest obowiązkowe, ale warto zrobić kurs z wielu powodów. Na kursie motorowodnym dowiesz się wszystkiego co jest potrzebne do bezpiecznego prowadzenia motorówki. Dobry i doświadczony instruktor pokaże Ci praktyczne aspekty prowadzenia jachtu motorowego, dowiesz się jak przygotować się do egzaminu motorowodnego, aby go skutecznie zdać. Dodatkowo dowiesz się jak postępować w trudnych sytuacja, które czasami mogą się zdarzyć. Nasze szkolenia i kursy motorowodne organizujemy na Zalewie Zegrzyńskim. Dla mieszkańców Warszawy i okolic to idealna propozycja, ponieważ bliskość jeziora daje możliwość zrobienia szkolenia praktycznego i egzaminu w jeden dzień. Korsea Akademia Motorowodna prowadzi i organizuje kursy i egzaminy na patent sternika motorowodnego dla młodzieży i dorosłych. Nasze kursy organizujemy w przystępny sposób i miłej atmosferze. Szkolenia teoretyczne i praktyczny przygotowują do zdania egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznego prowadzenia każdego jachtu motorowodnego, ale też skuterów wodnych. Zdobycie patentu motorowodnego daje możliwość bezpiecznego i zgodnego z prawem pływania motorówką po jeziorach i morzach.
Nie czekaj zgłoś swój udział już teraz. Nasza łódź motorowodna z silnikiem o mocy 140 KM i nasi doświadczeni i pomocni instruktorzy czekają na Ciebie.

Adventure is free

Szkolenia

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping