https://korsea.pl

WIOSNA 2022

Kurs na Patent sternika Motorowodnego

Zapraszamy  na kurs na patent sternika motorowodnego na Jeziorze Zegrzyńskim. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową i organizacyjną. Jest ona ograniczona czasowo do 30 kwietnia 2022r. Sezon motorowodny zbliża się wielkimi krokami i miejsca na szkoleniach standardowych zapełniają się. Za zapisanie się na nasz kurs w ramach wiosennej edycji szkoleń przygotowaliśmy dla Ciebie dwa bonusy! Więc do dzieła. MASZ WYBÓR!

SPECJALNA WIOSENNA CENA

KURS NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO NA JEZIORZE ZEGRZYŃSKIM

Zapisz się na szkolenie na Jeziorze Zegrzyńskim. Opłacając szkolenie gwarantujesz sobie miejsce na szkoleniu praktycznym. Termin i miejsce szkolenia będzie możliwe w następnych krokach.

UWAGA! Jeśli chcesz zapłacić przed kursem w gotówce podczas rezerwacji użyj kodu rabatowego: BALTAZAR. Kod nie dotyczy opłaty za egzamin!

SUPER CENA

* Cena obowiązuje przy zapisie do 31 marca 2022r.

Cena nie obejmuje opłaty za egzamin (250 zł i 125 zł dla uczniów) oraz opłaty za wydanie patentu (50 zł i 25 zł dla uczniów)

Szkolenie praktyczne w soboty (do wyboru przy rezerwacji): 23 kwietnia, 30 kwietnia, 7 maja. Zaczynamy o godzinie 9.00. Egzamin o godzinie 13.00.

Szkolenie praktyczne w niedzielę (do wyboru przy rezerwacji): 24 kwietnia, 1 maja, 8 maja. Zaczynamy o godzinie 10.00. Egzamin o godzinie 14.00.

Szkolenie teoretyczne: webinary online, dostęp do materiałów szkoleniowych i testów ćwiczeniowych. terminy webinariów i materiały zostaną udostępnione po zapisie.

JEZIORO ZEGRZYŃSKIE NA STARYCH POCZTÓWKACH!

Kursy na patent sternika motorowodnego prowadzimy na Jeziorze Zegrzyńskim. Szkolenie jest prowadzone na łodzi motorowej typu RIB Grand Golden Line 580. Egzamin na patent jest przeprowadzany po szkoleniu.

NASZA ŁÓDŹ MOTOROWA

GRAND 580 (RIB)

Grand 580 to jacht motorowy, typu RIB na którym odbywają się nasze szkolenia motorowodne na Jeziorze Zegrzyńskim.
Maksymalna liczba osób 11
Długość  5,8 m
Szerokość  2,45 m
Zanurzenie 0,5 m
Moc silnika 160KM

Nasi instruktorzy Motorowodni

To pasjonaci sportów wodnych. Mają wiedzę i doświadczenie.
Czekają na Ciebie nad Jeziorem Zegrzyńskim!

Damian

Instruktor

Darek

Instruktor

Kamila

Instruktor

TU ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA

Przygotowaliśmy odpowiedzi na pytania jakie możesz mieć w związku z organizacją, przebiegiem szkolenia i egzaminu na patent sternika motorowodnego. Jeśli masz jeszcze pytania wykorzystaj formularz, który jest poniżej.

Szkolenie teoretyczne jest prowadzone online. Instruktorzy spotykają się z uczestnikami szkolenia na webinariach w ustalonych terminach. Z każdego przedmiotu kursanci otrzymują też materiały szkoleniowe z zestawem pytań do rozwiązania. Tematy poruszane na szkoleniu teoretycznym: budowa jachtów, teoria manewrowania, locja i nawigacja, bezpieczeństwo i ratownictwo oraz przepisy prawne.

Szkolenie praktyczne to 3 godziny ćwiczeń na jachcie motorowym w grupach maksymalnie 3-4 osobowych. Terminy i godziny szkolenia praktycznego ustalamy indywidualnie z uczestnikami szkolenia. W czasie szkolenia praktycznego, powtarzamy również część teorii wymaganej na egzaminie.

Egzaminy przeprowadzamy w środy i w niedzielę o godzinie 17.00.  Zapisać się najlepiej poprzez naszą stronę internetową używając formularza lub w czasie szkolenia praktycznego. Dokonując wpłaty u instruktora prowadzącego szkolenie praktyczne.

Egzamin składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Teoria to test jednokrotnego wyboru składający się z 75 pytań. Test jest zaliczany jeśli odpowiesz na prawidłowo na 65 pytań. Po teście następuje część praktyczna egzaminu. Egzaminator sprawdza umiejętności manewrowania łodzią motorową: cumowanie i odpływanie od kei, manewry na akwenie oraz manewr człowiek za burtą.

Patent motorowodny upoważnia do prowadzenia jachtów motorowych powodach śródlądowych bez ograniczeń  i po morzu w strefie przybrzeżnej do 2 Mm, długość jachtu do 12m i w porze dziennej.  Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą prowadzić jachty o mocy silnika do 60KM pod nadzorem osoby dorosłej.

Na szkolenie musisz zabrać obuwie z miękką podeszwą oraz odpowiednie ubranie, które będzie Cię zabezpieczała przed różnymi warunkami pogodowymi. Przyda się sztormiak i bluza polarowa. To wszystko!

Jeśli chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego NEWSLETTERA!

Tu znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące szkoleń motorowodnych!

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping