https://korsea.pl
Nasza Akademia Żeglarska jest w federacji ISSA

Certyfikat kompetencji ISSA:

RADIOOPERATOR SRC

Certyfikat kompetencji SRC

SRC ISSA certyfikat zdobędziesz w KORSEA
KORSEA

Certyfikat radiooperatora jest niezbędnym szkoleniem, które każdy z nas musi odbyć jeśli myśli o prowadzenia jachtu. Świadectwo to musi posiadać chociaż jedna osoba w załodze jachtu morskiego, na którym znajdują się urządzenia do łączności morskiej (a znajdują się praktycznie na każdym morskim jachcie).

Jest to kurs jednodniowy, jednak warto się do niego przygotować kilka dni wcześniej – chociażby opanowując alfabet, którego znajomość jest jedną z najważniejszych umiejętności przy posługiwaniu się stacją radiową UKF poza granicami naszego kraju. Poza alfabetem kurs obejmuje kilkanaście wybranych elementów związanych z obsługą radia morskiego. Są to umiejętności wybitnie praktyczne. Nierozerwalnym elementem szkolenia są ćwiczenia praktyczne na rzeczywistych stacjach radiowych. Kurs trwa od 5 do 7 godzin w zależności od liczby uczestników i kończy się testem tego samego dnia.

Na kursie zdobędziesz niezbędną wiedzę od kompetentnych i doświadczonych instruktorów – o sposobach komunikowania się w niebezpieczeństwie, wzywania pomocy, wykorzystywania urządzeń na jachcie, odbierania prognozy pogody i ostrzeżeń nawigacyjnych. Nauczysz się, jak należy komunikować się z bosmanatami czy kapitanatami portów, strażą graniczną, innymi jednostkami…

Certyfikat potwierdza umiejętności

posiadanie umiejętności i ukończenie kursu ISSA VHF (Short Range) Radio Training.

Wymagania wstępne

Może Cię zainteresuje:

OFSHORE SKIPPER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping