https://korsea.pl

Testy próbne - sternik motorowodny

Korsea testy próbne motorowodne

Testy próbne

Witaj w Akademii Żeglarskiej i Motorowodnej Korsea!
Nasze testy zostały stworzone z myślą o naszych kursantach, ale mogą z nich skorzystać również inne osoby zainteresowane sprawdzeniem swojej wiedzy. Jeśli chcesz ocenić swój poziom wiedzy i gotowość do egzaminu, zapraszamy do rozwiązania naszych testów.

Jak zacząć? To proste!
Najpierw zachęcamy Cię do rozwiązania testów poszczególnych modułów. Po opanowaniu materiału z każdego modułu, możesz przystąpić do testu próbnego końcowego, który odzwierciedla strukturę egzaminu na patent sternika motorowodnego.
Rozpocznij swoją przygodę z naszymi testami już teraz i przygotuj się do sukcesu podczas egzaminu z Korsea!

Wiedza o jachtach motorowych i silnikach

Tutaj przetestujesz swoją wiedzę na temat jachtów motorowodnych i silników. Zobacz, jak wiele już wiesz o budowie jachtów, systemie cumowania, instalacjach gazowych i elektrycznych oraz sterowaniu i układach napędowych. Sprawdź, jak dobrze przyswoiłeś sobie wiedzę i czy jesteś gotowy na egzamin na patent sternika motorowodnego!

Budowa jachtów Szkolenia motorowodne

Wiedza o jachtach i silnikach

Bezpieczeństwo i Ratownictwo na wodzie

Sprawdź, jak dobrze opanowałeś procedury ratownicze, pierwszą pomoc, nawigację i umiejętność czytania prognoz pogody. Zdobądź pewność siebie w sytuacjach kryzysowych na wodzie. Sprawdź, czy jesteś gotowy na egzamin i przygotowany na wszelkie wyzwania!

Locja i podstawy nawigacji

Ten moduł pomoże Ci ocenić swoją wiedzę na temat locji i nawigacji. Zobacz, czy rozpoznajesz oznakowania nawigacyjne, czy znasz zasady i przepisy oraz czy umiesz planować trasę i reagować na zagrożenia. Sprawdź, na ile jesteś gotowy na egzamin na patent sternika motorowodnego!

Meteorologia

Tutaj przetestujesz swoją wiedzę z zakresu meteorologii. Zobacz, czy umiesz interpretować prognozy pogody, rozpoznawać chmury i zjawiska atmosferyczne. Dobra znajomość warunków pogodowych to klucz do bezpiecznej żeglugi. Sprawdź, czy jesteś gotowy na egzamin na patent sternika motorowodnego!

Podstawowe przepisy

Ten moduł dotyczy przepisów i prawa drogi na wodzie. Sprawdź, czy znasz zasady pierwszeństwa, znaki drogowe, reguły manewrowania i obowiązki sternika. Dobra znajomość przepisów to podstawa bezpiecznej żeglugi. Zobacz, czy jesteś gotowy na egzamin na patent sternika motorowodnego!

EGZAMIN TESTOWY PRÓBNY

Egzamin próbny na patent sternika motorowodnego

Forma nauki polegająca na zapoznawaniu się z wiedzą poprzez czytanie i rozwiązywanie testów to bardzo skuteczna metoda nauki i przyswajania sobie wiadomości z określonego zakresu. Ważne jest to, że taka metoda pozwala na zwrócenie uwagi na istotne szczegóły. W dwóch zestawach zawarliśmy wiele pytań podobnych do tych, które spotkacie na prawdziwym egzaminie teoretycznym na patent sternika motorowodnego. Zapraszamy do ćwiczeń w rozwiązywaniu, a w ten sposób sami ocenicie poziom swojej wiedzy i zobaczycie gdzie są obszary do dalszej nauki.

Akademia Motrowodna i Żeglarska KORSEA

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i aktualnościami. Zapisując się akceptujesz  naszą Politykę Prywatności

Testy próbne dla sterników motorowodnych

Korsea Adventure is free

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping